Dla dzieci i rodzin - Tor24.pl

Dla dzieci i rodzin

Spędzanie czasu z rodziną to jedna z najcenniejszych umiejętności. Czas, który ofiarujemy najbliższym jest niezwykły, ale często rzadki i trudny do zorganizowania. Tym bardziej warto zadbać o to, aby był wyjątkowy. Rodzinne spotkania wcale nie muszą być nudne – zorganizowanie weekendu na torze gokartowym pomoże rozwiać rutynę i sprawi, że poznacie się na nowo.

Często mówi się, że rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach – wiele osób może się z tym zgodzić, jednak zanim zdanie to stanie się Twoja mantrą, warto je zweryfikować i zabrać rodzinę na szaloną wycieczkę. Jeśli chcesz spędzić wyjątkowy czas ze swoimi dziećmi lub dalszą rodziną, Tor24 może być dobrym początkiem. Znajdziesz tutaj trasy ciągnące się wiele metrów – tor kartingowy Zabrze to najdłuższy tor gokartowy w Polsce, mający 917 m długości. Jeśli więc planujesz dla rodziny coś ekstra, weekend na torze gokartowym sprawi, że czas spędzony wspólnie będzie inny niż zazwyczaj.

Tor24 w Centrum Handlowym M1 w Zabrzu to również miejsce, gdzie możesz zabrać najbliższą osobę w jej święto. Przejażdżka naszymi torami to świetny prezent urodzinowy. Tutaj nie ma miejsca na nudę, a dzięki trasom o różnym stopniu trudności, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla rodzin oferujemy bolidy o różnych stopniach trudności – zależnie od stopnia zaawansowania możesz wybrać klasę „Junior”, „Profi”, oraz „Racer” – a jeśli chcesz spędzić wyjątkowy czas ze swoją pociechą, dla najmłodszych przygotowaliśmy klasę „Mini”. Każdy tor to osobna przygoda, która pozwoli Ci przeżyć wspólne emocje i poczuć radość z czasu spędzonego wspólnie z bliskimi.
Dzień spędzony z rodziną na naszym torze kartingowym na pewno nie będzie stracony – tylko tutaj poczujesz emocje związane z szybkością, zdrową rywalizacją oraz radością płynącą ze wspólnie spędzonego czasu.

Zapraszamy na tor24

Adres

Centrum Handlowe M1 w Zabrzu.
Tor na parkingu.

Czynne w:

poniedziałek 12:00–21:00
wtorek 12:00–21:00
środa 12:00–21:00
czwartek 12:00–21:00
piątek 12:00–21:00
sobota 12:00–21:00
niedziela 12:00–21:00