Imprezy firmowe - Tor24.pl

Imprezy firmowe

Jeśli w Twojej firmie powiało nudą, czujesz, że współpracowników dopada rutyna, i nie masz pomysłu, jak to zmienić, Tor24 może być rozwiązaniem tych problemów. Jeśli tylko zechcesz, z radością zorganizujemy dla Ciebie imprezę integracyjną. Wiemy, że spadki nastoju i niskie morale w firmie często biorą się z braku chemii między współpracownikami. Warto to zmienić. Jeśli szukasz wrażeń, które mógłbyś dzielić ze swoim zespołem, tor kartingowy Zabrze to miejsce, gdzie powinieneś rozpocząć tę przygodę. Tor24 w Centrum Handlowym M1 w Zabrzu to najdłuższy tor gokarotwy w Polsce, który ma 917 m długości!

Organizacja eventów firmowych na tor24.pl

Organizujemy eventy dla firm i różnego rodzaju imprezy integracyjne. Kluczem takiej imprezy są gokarty i szeroka droga, która rozpościera się przed uczestnikami. Przygotowaliśmy dla Ciebie aż 24 bolidy, o różnych stopniach zaawansowania. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę, polecamy bolidy o pojemności 160 i 200 cm – natomiast dla profesjonalistów udostępniamy bolidy o pojemności 390 cm.

O tym, w jaki sposób poprowadzisz swoją imprezę integracyjną zdecydujesz Ty sam, jednak polecamy zdać się na Nas. Z pewnością dostarczymy Twojej grupie sportowe emocje i wspólnego ducha przygody.

Tor gokartowy to pomysł na integrację, który zaowocuje dobrymi wspomnieniami – a te budują ducha zespołu i sprawiają, że codzienność w pracy stanie się dużo ciekawsza.

Jeśli szukasz dobrych wibracji i większej motywacji dla współpracowników, tor kartingowy Zabrze to coś, co zdecydowanie powinieneś rozważyć.

Imprezy dla firm, które organizujemy są wyjątkowe – jeśli do nas trafisz, zapewniamy, że długo będziesz nosić w pamięci ślad wspólnych tras, a kurz, który po przejechaniu wybranego odcinka osiądzie na oponach pojazdów, będzie najlepszą nagrodą.

Zdjęcia z firmowych imprez

Zapraszamy na tor24

Adres

Centrum Handlowe M1 w Zabrzu.
Tor na parkingu.

Czynne w:

poniedziałek 12:00–21:00
wtorek 12:00–21:00
środa 12:00–21:00
czwartek 12:00–21:00
piątek 12:00–21:00
sobota 12:00–21:00
niedziela 12:00–21:00