Wieczór kawalerski i panieński - Tor24.pl

Wieczór kawalerski i panieński

Każda impreza jest wyjątkowa. Niezależnie od tego, czy organizujesz urodziny, panieński czy kawalerski, z pewnością chcesz, aby impreza była legendarna. I właśnie to wydaje się być kluczem do sukcesu. Co zrobić, żeby impreza, którą organizujesz była właśnie taka – legendarna, wyjątkowa, absolutnie bezbłędna?

Cóż, w pierwszej kolejności powinieneś zadbać o odpowiednie atrakcje. Wiele osób, organizując wieczór panieński lub kawalerski stresuje się i długa zastanawia nad odpowiednim aranżem oraz niespodziankami, które sprawią przyszłemu panu młodemu lub pannie młodej radość. Jeśli dobrze znasz swojego druha lub przyjaciółkę, nie będziesz mieć problemu z atrakcjami – zawsze jednak warto jest zadbać o tło i dobre emocje, które wprowadzą Was w gorączkę tej wyjątkowej nocy.

A jednym z najlepszych pomysłów, jakie mogą Ci wpaść do głowy, będzie zabranie ekipy na Tor24 w Centrum Handlowym M1 w Zabrzu. To najdłuższy tor gokartowy w Polsce, mający 917 m długości, który pozwoli Wam poczuć wolność, radość życia i przygodę godną największych królów i królowych życia.

Tor24 to idealna atrakcja na kawalerskim. Na tym torze możesz poczuć adrenalinę o każdej porze roku. Tor gokartowy w Zabrzu przy M1 dysponuje dużym wyborem pojemności silników. Możesz zacząć od mniejszej mocy lub od razu poczuć się jak zawodowiec i ścigać się w bolidzie o pojemności 200 cm3.

Tor kartingowy Zabrze to również świetna atrakcja na panieńskim. Możecie skorzystać z oferty tuż przed wyruszeniem w miasto. Dobra zabawa gwarantowana!

Oprócz wieczorów panieńskich i kawalerskich organizujemy także imprezy urodzinowe lub sesje dla młodych par. Taka przejażdżka będzie genialnym pomysłem dla solenizanta.

W naszym centrum gokartowym możesz spędzić wspaniałe popołudnie z przyjaciółmi – a solenizanci oraz najbliżsi przyjaciele, dla których organizujesz imprezę, będą zachwyceni profesjonalnością naszej obsługi i poziomem atrakcji, jakie dla nich przygotowaliśmy.

Zapraszamy na tor24

Adres

Centrum Handlowe M1 w Zabrzu.
Tor na parkingu.

Czynne w:

poniedziałek 12:00–21:00
wtorek 12:00–21:00
środa 12:00–21:00
czwartek 12:00–21:00
piątek 12:00–21:00
sobota 12:00–21:00
niedziela 12:00–21:00